Hakkımızda

Hakkımızda

1975 yılında kurulan fabrika, 1998 yılında Sanayi Holding’in özelleştirilmesiyle Near East Oluşumuna Plastube Ltd. adı ile katılmıştır.

Bugün Plastube Ltd., tecrübeli ve alanında uzman ekibi, yıllık 7500 ton malzeme işleme kapasitesi ve müşteri beklentilerine yönelik hızlı ve esnek üretim anlayışıyla, sektöründe tercih edilen, güvenilir bir firma olma misyonunu sürdürüyor.

PVC Atık Su,PVC & HDPE Altyapı ve Sulama, Sıhhi PPRC Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı,Tarımsal Sulama, Dekorasyon ve PVC Temiz Su Ürün Gruplarında, Avrupa Standartlarındaki Boru üretiminin yanısıra, elektrofüzyon bağlantı elemanlarında Avrupa’nın önde gelen üreticilerinden tedarik sağlayarak, sektörde bütüncül bir ürün tedarik hizmeti sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine verdiğimiz önem sayesinde, ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, sektörünün yenilikçi ve lider markası olmak.

Misyonumuz

Boru üretimindeki 40 yılı aşan tecrübemizi , sürekli yenilenen teknolojimizle birleştirerek,saygın, çevreye duyarlı, müşteri odaklı ve çalışanlarına değer veren bir kuruluş olmak.

Değerlerimiz
  • Kaliteli Hizmet
  • Güvenilirlik
  • İnovasyon
  • Şeffaflık
  • Toplumsal Sorumluluklarımız
  • Sürdürülebilirlik
  • Tutarlılık
AR-GE

Plastube, araştırma ve geliştirme çalışmalarının yürütüldüğü AR-GE bölümü ile yeni ürünlerin ve teknolojilerin ülkemize kazandırılmasına öncülük etmekte, uluslararası kuruluşlar ile ortak araştırma projeleri hazırlayarak yurt içi ve yurt dışı pazarlarda sektörünün en yenilikçi şirketi olma hedefine emin adımlarla yürümektedir.

İş Çözümleri

Plastube olarak kurumsal alanda, boru ve tesisat sistemleri için proje bazlı hizmet veriyoruz.

Müşteri onayı alındıktan sonra proje başlangıcından arsa parselizasyonuna, proje bitiminden bina teslimine kadar tüm süreçleri yürüterek, müşterilerimize esnek teknik çözümler sunuyoruz.

Tarımsal sulama sistemlerinde ise risk yönetimi ile arazinin yapısı, coğrafi konumu, iklim değişiklikleri ve mevsim şartlarına göre en doğru çözümü tespit ederek, sulama yöntemlerine çözümler geliştiriyoruz.